Medewerkers


Paul Nulens
- Vennoot-zaakvoerder                    
paul.nulens@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Dirk Heymans
dirk.heymans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Anita Janssen                                                      
anita.janssen@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 16
F +32 (0) 89 71 91 20

Annemie Bergmans
annemie.bergmans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 12
F +32 (0) 89 71 91 20

Anouk Hermans
anouk.hermans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 17
F +32 (0) 89 71 91 20


Frank Snellings
frank.snellings@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 18
F +32 (0) 89 71 91 20


Jessica Bodson

Jessica.bodson@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 15
F +32 (0) 89 71 91 20


Kathleen Bekkers
kathleen.bekkers@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 24
F +32 (0) 89 71 91 20


Semmie van Kuijk
semmie.van.kuijk@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 28
F +32 (0) 89 71 91 20


Veerle Vandebriel
veerle.vandebriel@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 26
F +32 (0) 89 71 91 20


Wendy Croux
wendy.croux@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 23
F +32 (0) 89 71 91 20

Suzy Battello

suzy.battello@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 51
F +32 (0) 89 71 91 20

Tamara Dewilde
tamara.dewilde@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 13
F +32 (0) 89 71 91 20

Rachida Amarir
rachida.amarirl@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Laatste nieuws

21 11 2020

Vlaamse erfbelasting voor familiale vennootschappen
Lees meer

02 11 2020

De fiscus op bezoek als u niet thuis bent
Lees meer

22 10 2020

Overdracht van niet volgestorte aandelen: op wie rust de volstortingsplicht?
Lees meer