Medewerkers


Paul Nulens
- Vennoot-zaakvoerder                    
paul.nulens@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Dirk Heymans
dirk.heymans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Anita Janssen                                                      
anita.janssen@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 16
F +32 (0) 89 71 91 20

Anouk Hermans
anouk.hermans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 17
F +32 (0) 89 71 91 20


Frank Snellings
frank.snellings@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 18
F +32 (0) 89 71 91 20


Jessica Bodson

Jessica.bodson@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 15
F +32 (0) 89 71 91 20


Kathleen Bekkers
kathleen.bekkers@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 24
F +32 (0) 89 71 91 20


Laura Leurs
laura.leurs@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 27
F +32 (0) 89 71 91 20

Semmie van Kuijk
semmie.van.kuijk@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 28
F +32 (0) 89 71 91 20

Veerle Vandebriel
veerle.vandebriel@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 26
F +32 (0) 89 71 91 20


Wendy Croux
wendy.croux@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 23
F +32 (0) 89 71 91 20

Daisy Castro
daisy.castro@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Laatste nieuws

28 11 2022

(Geen) investeringsaftrek voor verhuurde goederen
Lees meer

08 11 2022

Verhuur van gemeubeld logies
Lees meer

04 11 2022

Overdracht van niet-volgestorte aandelen
Lees meer